Köszönet
Köszönjük, hogy a 2018-as évben is támogatta adományával egyesületünk munkáját!
Támogatóink
Hírek

    1    2    3    4    5    6    7    8

Adományozás, Pálmajor, Dombóvár

2018. 12. 18. - Bognár Gergely

2018. december 18-án a Nepfény Egyesület tagjai a Kaposvárhoz közeli Pálmajorban jártak adományosztáson. A nap folyamán 5 családot látogattunk meg, ami összesen 18 gyereket foglal magába. A családok nagyon nehéz körülmények között élnek, ezért ruha adományt, élelmiszert és játékot is vittünk nekik. Külön köszönetet szeretnénk nyilvánítani a Kaposvári Családsegítő és Gyermekjóléti Központnak, amiért segítettek nekünk eljutni a helyszínre és a kapcsolattartónak Lenhofferné Salamon Évának. 2018. december 20-án folytattuk a dombóvári adományok kiosztását. Három családnál jártunk,ami összesen 10 gyermeket foglal magába. Minden család nagy szeretettel látott minket és nagyon köszönik a segítséget.


Adományozás, Dalmand

2018. 12. 17. - Bognár Gergely

2018.december 17-én a Napfény Egyesület Dombóvár-Nagyatád régiója folytatta a karácsonyi adományok kiosztását. A Dombóvárhoz közeli Dalmand településen látogattunk meg két hátrányos helyzetű családot. Elsőként a Mikolai családot leptük meg, mivel több gyermek is van a háztartásban, ezért bőséges élelmiszercsomagot adtunk. Ezenkívül ruhára és cipőre is szükségük volt, valamint a gyermekeket külön megleptük játékokkal is. Nagy szeretettel és hálával fogadtak bennünket és megköszönték a segítséget a Napfény Egyesületnek. A második család szinten Dalmandon lakik, ők a Gyenei család. Élelmiszer csomagot adtunk és ruha adományt. Két gyermeküket pedig játékokkal is megleptük. Örömmel fogadtak bennünket a szülők és a gyerekek is.


Adományozás, Komló

2018. 12. 17. - Bárdos Aliz

A Napfény Egyesület 2018. december 17-én ellátogatott a SZOCEG Nonprofit Kft. Mecsekjánosi Idősek Otthonába. Az otthon lakóinak meleg ruhákat, takarókat és függönyöket vittünk. Az otthon dolgozói hálásan köszönték meg az adományt.


Adományozás, Komló

2018. 12. 17. - Bárdos Aliz

Egyesületünk 2018. december 17-én ruha- és élelmiszeradományt vitt a Komlói Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Kollégiumába. Ez alkalommal 25 gyermek és családja részére tudtuk könnyebbé tenni a karácsonyi ünnepeket.


Adományozás, Komló

2018. 12. 17. - Bárdos Aliz

2018. december 17-én karácsonyi adományozásra került sor Komlón a Kenderföld-somági Általános Iskolában. A gyermekek és a szülők szabadon válogathattak a ruhák és játékok között, valamint 40 család részére bőséges élelmiszercsomagot is kiosztottunk.


Adományozás, Mélykút

2018. 12. 15. - Nagy Mária, Béda Timi

2018. december 15-én a Nepfény Egyesület tagjai Mélykúton jártak. A nagy szegénységben élő családnak az egyesület tagjai ruha és élelmiszer adományt vittek.

2018. 12. 15.


Adományozás, Baja

2018. 12. 15. - Nagy Mária, Béda Timi

2018. december 15-én a Nepfény Egyesület tagjai Baján szegénységben élő szegény családnak vittek ruha és élelmiszer adományt.

2018. 12. 15.


Adományozás, Dombóvár, Nagyatád

2018. 12. 12. - Bognár Gergely

2018. december.12-én a Napfény Egyesület Dombóvár-Nagyatád régiója megkezdte a karácsonyi adományok kiosztását. Az egyesület tagjai a Dombóvári Támasz Idősek otthonában jártak. Két idős embernek vittünk élelmiszercsomagot és ruha adományt. Az otthon további tíz lakóját léptük meg édességgel, almával és naranccsal. Ugyanezen a napon eljutottunk a Nagyatádi Anyaotthonba is, ahol összesen 45 főnek (felnőttek, gyerekek) vittünk ruha adományt. A gyermekeknek játékot is adomanyoztunk. Ez a 45 fő 12 családot takar, akiknek külön-külön adtunk élelmiszer csomagot. Az élelmiszer csomag tartalmazott többek között: lisztet, cukrot, tésztát, gyümölcsöt, édességet, konzervet, teát. Mind a két helyszínen nagyon szívesen láttak minket és örültek a segítségnek.


Adományozás, Vásárosdombó , Kisvaszar

2018. 11. 29. - Bárdos Aliz

A Napfény Egyesület 2018. novemberében ruha- és játék-adományt vitt a vásárosdombói Mesevár óvodába és a kisvaszari óvodába, valamint Mikulás közeledtével narancsot és szaloncukrot is vittünk a gyerekeknek. A kisvaszari gyermekeket még egy feldíszített karácsonyfával is megleptük. Az óvónők és a gyerekek is nagyon örültek az ajándékoknak.


Adományozás, Dombóvár

2018. 11. 20. - Bognár Gergely

A Napfény Egyesület Dombóvár-Nagyatád régiójának tagjai 2018. november 20-án a dombóvári anyaotthonban adományoztak. Adományozásra került 2db paplan, 3 db ágynemű garnitúra, kávé, tea és vizespohar készlet, 1 db mosógép, 1 db DVD lejátszó, 1 db videó lejátszó, függönyök, terítők. Élelmiszer csomag is kiosztásra került, mely többek közt tartalmazott: lisztet, cukorot, száraz tésztát, konzerveket, hagymát, burgonyát, gyümölcsöket, teát. Az anyaotthon lakói és személyzete nagy szeretettel fogadtak minket és megköszönték a segítséget.


    1    2    3    4    5    6    7    8