Hírek
Köszönjük, hogy a 2016-ös évben is támogatta adományával egyesületünk munkáját!
Elérhetőségeink
 • Székhely:
  7300 Komló, Kossuth L. u. 97.
 • Email:
  info@napfenyegyesulet.hu
 • Nyilvántartási szám:
  3357 (Pécsi Törvényszék)
 • Adószám:
  18399185-1-02
 • Bankszámlaszám:
  50800142-15324858
Támogatóink
Események

1    2    3    4    5    6    7   

Adományozás, Dombóvár

2018. 07. 12. - Kasza Gabriella

Idén tavasszal Egyesületünk egy rászoruló családnak segített berendezni új otthonát. Az anyuka és két kiskorú gyermeke 1 éven keresztül lakott a Dombóvári Anyaotthonban. Az önkormányzattól kapott bérlakást a segítségünkkel sikerült lakhatóvá és otthonossá varázsolni. Szobabútort, televíziót, függönyt, szőnyegeket, edényeket és poharakat adományoztunk az egyedülálló anyukának és gyermekeinek. Nagyon hálásak és boldogok voltak!


Adományozás, Bonyhád

2018. 07. 02. - Magyar Klaudia

2018. június 2-án ismét meghívást kapott a Napfény Egyesület a bonyhádi Idősek Otthonába, ahol Családi napot tartottak. Ez alkalommal sem mentünk üres kézzel. A megszokott édesség csomagunk mellé az idén sikerült meglepnünk az otthon lakóit függöny adománnyal is, ami már régóta terveink közt szerepelt. Nagyon örültek mindkét ajándékunknak és hogy két hálószobát is sikerült „felöltöztetnünk”, szebbé varázsolnunk, amit a mellékelt fényképek is szemléltetnek.


Adományozás, Kisvejke

2018. 06. 09. - Magyar Klaudia

2018. június 9-én szombaton ismételten ellátogatott a Napfény Egyesület Kisvejkére, ahol nagyon nagy örömmel és szeretettel vártak minket. Sebestyén Krisztiánnak köszönjük, hogy ismét segített kis teherautójával kiszállítani az egyesület adományát. Már a „nyitás” előtt hatalmas tömeg várt bennünket a kisvejkei művelődési ház előtt. Külön köszönet ismételten Margitkának a lakosság kiértesítésében nyújtott segítségért és köszönet illeti még Kisvejke polgármesterét, hogy lehetőséget adott a rászorulók adományozására, akik mindennek nagyon örültek, ahogy a mellékelt képek is bizonyítják.


Pünkösdi szertartás, 2018.

2018. 05. 17. - Fehérné dr. Bárdos Aliz


Adományozás, Szekszárd

2018. 05. 11. - Magyar Klaudia

2018. május 11-én a szekszárdi Szivárvány Általános Iskolába (Bezerédj utca) vitt adományt a Napfény Egyesület. Az adományosztás célja a rászorult és sérült gyermekek segítése ruhával és játékokkal, mindennek nagyon örültek.


Adományozás, Sárpilis

2018. 04. 21. - Magyar Klaudia

2018. április 21-én Sárpilisen történt adományozáson rengeteg ruhát sikerült adni, a sárpilisi lakosok nagyon hálásak voltak, mert ott a Napfény Egyesület volt az első, aki vitt adományt.


Adományozás, Bonyhád

2018. 03. 29. - Magyar Klaudia

2018. március 29-én Bonyhádon az Együtt 1 másért" Napközi Otthonban húsvétra adományoztunk, ahova gyümölcsöt vittünk, aminek nagyon örültek. Ide már visszatérő adományozóként járunk és mindig szívesen fogadnak minket."


Adományozás, Váralja

2018. 03. 29. - Magyar Klaudia

2018. március 29-én egy váraljai családnak adományoztunk cipőket a Napfény Egyesület nevében. Már nem először segítettünk nekik, nagy öröm volt számunkra, hogy a bizalmukba fogadtak és jelentkeznek, ha szükségük van valamire.


Húsvéti szertartás, 2018.

2018. 03. 22. - Fehérné dr. Bárdos Aliz


Adományozás, Kisvejke

2018. 03. 17. - Magyar Klaudia

2018. március 17-én szombaton délután Kisvejke faluban volt adományozni a Napfény Egyesület. Ruha és játék adományt vittünk a falu rászorulóinak, akik nagyon örültek nekünk. Megjegyezték, hogy ilyen sok mindent nem kaptak még senkitől. A rossz időjárás ellenére szerencsére sokan jöttek és nagyon jó hangulatban telt az ott eltöltött pár óra. Külön köszönet Krisztiánnak az adomány kiszállításában nyújtott segítségéért, illetve Margitkának, aki a helyet biztosította számunkra.


1    2    3    4    5    6    7