Köszönet
Köszönjük, hogy a 2018-as évben is támogatta adományával egyesületünk munkáját!
Támogatóink
Hírek

    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10

Adományozás - Bonyhád ''Együtt 1 másért'' Nappali Intézmény

2019. 04. 18. - Magyar Klaudia

A Napfény Egyesület Húsvét alkalmából 2019. április 18-án édességadománnyal kedveskedett a bonyhádi ''Együtt 1 másért'' Nappali Intézmény tagjainak, akik nagyon örültek minden finomságnak.


Adományozás - Bonyhádi Gondozási Központ Idősek Napközije

2019. 04. 18. - Magyar Klaudia

2019. április 18-án húsvét alkalmából a Napfény Egyesület ismét ellátogatott a Bonyhádi Gondozási Központ Idősek Napközijébe és egy kis édesség adományt vitt az időseknek, aminek nagyon örültek és már vártak minket.


Adományozás - Bonyhádi Gondozási Központ Idősek Otthona

2019. 04. 18. - Magyar Klaudia

2019.április 18-án a Napfény Egyesület a Bonyhádi Gondozási Központ Idősek Otthonába látogatott el Húsvét alkalmából és szokásához híven egy kis édesség adománnyal kedveskedett a bent lakóknak, akik már nagyon vártak minket és minden finomságnak nagyon örültek, a végén még táncra is perdültünk.


Adományozás - Kunbaja

2019. 04. 16. - Magyar Klaudia

Kunbaján már várt a 8 tagú család, akiknél karácsony előtt is jártunk. Az anyuka elmondta, hogy karácsonykor annyira meghatódott, miután elmentünk örömében sírt. Amikor kinyitottuk a csomagtartó ajtaját, nem gondolta, hogy ilyen sok csomaggal érkezünk. A férj a mai napon éppen szabadnapos volt, a többi kisgyerek óvodában volt.


Adományozás - Őcsény

2019. 04. 14. - Csorba Anita

Egyesületünk 2019.04.14.-én Őcsényben adományokat osztott, melyben a helyi Polgármesteri Hivatal nagy segítséget nyújtott. Ezúton is köszönjük a helyi Polgármesteri Hivatalnak és a Polgármester Úrnak a segítségét.


Adományozás - Lengyel

2019. 04. 13. - Magyar Klaudia

A Napfény Egyesület 2019. április 13-án ismét ellátogatott Lengyelre és ruhaadományt osztott a Faluházban a lakosok nagy örömére. Mindig nagyon lelkesen várnak bennünket. Ismét sikerült a lengyeli óvodának is játékokat, plüssöket adományozni, aminek az ovisok, ahogy a képek is bizonyítják nagyon örültek.


Adományozás - Váralja és Bonyhád-Majos

2019. 04. 13. - Magyar Klaudia

Húsvét alkalmából április 13-án Váraljára és Bonyhád-Majosra vitt a Napfény Egyesület két családnak száraz élelmiszer adományt. Amint a képeken is látható nagyon hálásak voltak a nem mindennapi mennyiségű száraz élelmiszer láttán! Majoson a kislánynak épp szülinapja volt és megleptük egy plüssfigurával is, aminek nagyon örült.


Adományozás - Sárpilis

2019. 04. 13. - Magyar Klaudia

A Napfény Egyesület 2019.április 13.án Sárpilisen 3 családot támogatott nagyon sok élelmiszerrel, tisztító és tisztálkodási szerekkel és a gyerekek színes ceruzát, gyurmát, kifestőt és sok hasznos dolgot kaptak. Nagyon nagy volt az öröm, szem nem maradt szárazon!


Adományozás - Dalmand

2019. 04. 08. - Bognár Gergely

A Napfény Egyesület dombóvári régiójának tagjai 2019. április 8-án a Dalmandon jártak. A helyi óvodába vittünk ruha és élelmiszer adományt. Köszönettel tartozunk az Govnikné Berg Klárának, aki segítségünkre volt az adományozás szervezésében és megvalósításában. 16 családnak tudtunk ruhát és elelmiszer csomagot adományozni, ezenkívül a gyermekeknek játékokat is vittünk.


Adományozás - Sárpilis

2019. 03. 30. - Magyar Klaudia

A Napfény Egyesület 2019. Március 30-án Sárpilisen tartott adományozást. Nagyon sok ruhát kaptak a sárpilisiek és egy család kapott egy színes tévét és egy nagy szőnyeget. Mindenki nagyon hálás volt és az öröm itt sem maradt el!


    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10